Bardzo dobrze położony
Pokój był bardzo ładny
Przyjechaliśmy samochodem, a lokaja nie było
Potem minęło sporo czasu, ponieważ niektórzy klienci, którzy przybyli w tym samym czasie, chcieli negocjować inny apartament… wyraźnie czuliśmy, że nie jesteśmy priorytetem.
Potem musieliśmy sami zadbać o nasze bagaże, ponieważ trwało to wieki i chcieliśmy udać się do spa (które zamykało się 45 minut później)